O nás

Firma Adema Pacov s.r.o. byla založena v roce 2004 a vzešla z již fungující společnosti Novák-Vrtiška zaměřené na výrobu nábytku, oken a dveří. Od roku 2005 se aktivita společnosti rozšířila na realizace podlah, čerpajících z předešlých zkušeností jednatele Michala Vrtišky. Postupně se firma rozšířila o další zaměstnance se zkušenostmi v oboru podlahářství a realizace podlah se tak stala převážnou činností firmy.

Firma Adema Pacov má sídlo v objektu bývalé Jitony Pacov, navazujeme tak trochu na cca stoletou tradici nábytkářství v této průmyslové budově.

Zabýváme se prodejem a pokládkou různých typů podlahových krytin – vinyl, PVC, koberce bytové i průmyslové, čistící zóny, dřevěné podlahy / dubová prkna, parkety, průmyslové mozaiky / , renovace dřevěných podlah.

Základem pro perfektní výsledek je důkladná příprava podkladu před pokládkou, kterou provádíme pomocí nivelačních stěrek a broušením.

Vlastníme profesionální podlahářské stroje pro broušení podkladů různých typů, pro renovace dřevěných podlah používáme pásové brusky Humell a brusky Bona.

Snažíme se najít vždy ideální řešení pro požadovaný typ podlahovin s ohledem na dlouhodobou funkčnost, spolehlivost a přijatelnou cenu.